Hamal

HAMAL.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Compania Hamal.Md - are un spectru larg de servicii, cu efortul hamalilor din echipă realizam toate lucrarile propuse în cel mai scurt timp, prin urmare suntem în cautare de noi membri la postul de Hamali!
Oferta Noastră:

Angajare oficială și pachet social complet.
Oportunități de dezvoltare în cadrul companiei.
Mediu de lucru pozitiv și colaborativ.
Program de lucru: luni-vineri.

Responsabilități:

Încărcarea/descărcarea mărfurilor cu atenție și acuratețe
Asigurarea unei mutări fără probleme pentru birouri și apartamente.
Respectarea regulilor și procedurilor de siguranță.

Cerințe:

Capacitate fizică bună și rezistență la efort fizic.
Experiența anterioară ca hamal este un avantaj, dar nu este obligatorie.
Punctualitate si disciplina.

Locatia angajatorului: Chisinau, str. Movileni 77 ( intrare de pe str. Voluntarilor, oficiul Hamal.Md)

Telefon: +373 79040222
Telefon:
079040222
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide