Dispecer Transport International

Rodaris-Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Recrutăm Dispecer Transport International pentru o companie de transport internațional de mărfuri.
Responsabilități

Relaționarea și coordonarea stransă cu soferul;
Stabilirea traseelor optime de deplasare și monitorizarea curselor de transport;
Preluarea și executarea comenzilor de transport de la client (rеspеctând cеrințеlе compаniei/cеrințеlе lеgаlе);
Ghidarea și urmărirea statutului camioanelor/remocilor pe tot parcursul cursei;
Monitorizarea situației transporturilor pe rute și comunicarea acesteia către Manager
Prelucrarea informațiilor într-un sistem informatics;

Cerințe față de candidați:

Studii universitare finisate;
Experiență de munca in domeniu constituie un avantaj;
Cunoasterea limbii române și ruse (engleze este un avantaj);
Cunoștințe bune de utilizare PC (MC Office/Power Point);
Bune abilități de comunicare;
Abilități de organizare a timpului și task-urilor;
Calități personale: punctual, executor, orientat spre rezultat, responsabil, ordonat.

Oferim:

Salariu motivant;
Pachet social;
Instruirea în activitate;
Telefon: +373 69133470, Administrator
Telefon:
+373 69133470
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide