Designer de interior

Hopen Art
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania realizează proiecte de amenajare interioară și arhitectură atat cu destinație rezidențială (case, vile, apartamente) cît și cu destinație comercială (hoteluri, restaurante, cafenele, sedii de firma, clădiri birouri). HopenArt este o companie cu experiență de peste 7 ani cu proiecte realizate în RM. și peste hotare. La moment se crează o echipă tânără, dinamică și în permanentă dezvoltare.

Cerințele față de candidat:
- Studii de specialitate de arhitectură/design de interior;
- Cunoștințe de operare a programelor de proiectare AutoCad, 3Ds Max, Corona,Photoshop, Revit(va fi un avantaj), Sketchup;
- Cunoștințe tehnice solide;
- Aptitudini de relaționare și comunicare cu toți membrii implicați în proiect;
- Atenție la detalii, creativitate, atitudine pozitivă, seriozitate, punctualitate, responsabilitate și capacitatea de a lucra în echipă;
- Capacitatea de a respecta termenii limită;
- Capacitatea de realizare a unui proiect integral (releveu- schita- desene tehnice) randare 3D va fi un avantaj;

Responsabilități:
- Realizarea proiectelor de design interior,(Schita – proiect tehnic);
- Proiectarea mobilierului și a diverselor detalii de execuție;
- Realizarea modificărilor ce pot apărea pe parcurs;
- Raspunde de încadrarea în termenii stabiliți pentru predarea proiectelor și raportarea din timp a stadiului proiectelor aflate în desfașurare;

Beneficii(ce oferim noi):
- Mediu de lucru dinamic;
- Varietate de proiecte;
- Creșterea continuă, punerea la dispozitie periodic a unor cursuri de perfecționare;
- Bonusuri în funcție de evoluția proiectelor;
- Libertate creativă în proiectele gestionate;
Persoana de contact:
Nadejda
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide