Manager de proiecte

CR MCB „Armata Salvării” din RM
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Armata Salvării este o organizație internațională creștină de binefacere. În Moldova activează deja de 30 de ani, bazându-se pe activități caritabile și voluntariat.

Cerinţe:
- Studii superioare;
- Cunoștințe în MS Office;
- Fluență în limba română, engleză și rusă;
- Abilități excelente de a colabora în echipă,
- Abilități analitice puternice;
- Abilități puternice de scriere a rapoartelor;
- Abilități de a lucra ca parte a unei echipe și de a contribui la dinamica echipei;
- Disponibilitatea de a urma o pregătire suplimentară

Responsabilități:
- Implementarea proiectelor în cadrul organizației;
- Monitorizarea proiectelor în cadrul organizației;
- Raportarea proiectelor în cadrul organizației;
- Întocmirea rapoartelor cu privire la stadiul proiectului;
- Formularea bugetului si managementului financiar.

Oferta noastră:
- Angajare oficială
- Salarizare la timp, stabil
- Program de lucru: 5/2 (9:00 – 16:30)
- Oficiul în centrul orașului cu toate facilitățile
- Experiență internațională

Așteptăm CV-ul dvs la adresa de e-mail: office.md@eet.salvationarmy.org

Sau sunați la numărul de telefon: +373 076 704 002

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.
Telefon:
076704002
Persoana de contact:
Olesea
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide