Contabil-șef adjunct

Crist-Valg SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Colaborarea strânsă cu Contabilul Șef în gestionarea activităților contabile ale companiei.
Cunoștințe bune privind gestionarea bazei de date 1C
Asigurarea respectării legislației fiscale și a standardelor contabile
Elaborarea rapoartelor interne și analize periodice
Gestionarea eficientă a documentației contabile
Gestionarea evidenței facturilor fiscale
Coordonarea privind elaborarea/implementarea metodologiei de evidență contabilă conform cerințelor reglementărilor în vigoare

Cerințe:

Experiență anterioară într-o funcție similară
Cunoștințe solide în domeniul contabilității și finanțelor
Spirit analitic
Cunoașterea limbilor române si ruse
Perseverență, organizare, operativitate, corectitudine
Orientare spre detaliu, organizare, respectarea termenelor limită, atingerea obiectivelor şi obţinerea rezultatelor
Motivație și perseverență

Condiții de muncă:

Pachet social deplin
Oportunitate de dezvoltare profesională
Program de muncă: Luni- Vineri de la 8:30 până la 17:30
Oficiul se află pe str. T. Strișcă 8/2
E-mail: cadre.cristvalg@mail.ru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide