Conducator auto (sofer) comunitate

Transaf Logistics SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 2000 Până la 2900 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noastră de transport, TRANSAF Logistics SRL, este în căutarea unor șoferi experimentați și dedicați pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Suntem un jucător de încredere în industria transporturilor și ne concentrăm pe asigurarea unei logistici eficiente și sigure pentru clienții noștri.

Responsabilități:
- Conducerea camionului conform rutelor stabilite și a legilor de circulație în vigoare
- Asigurarea livrării în siguranță și la timp a mărfurilor clienților noștri
- Întreținerea regulată a camionului și raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice
- Respectarea standardelor de siguranță și a politicilor companiei

Cerințe:
- Experiență anterioară în conducerea camioanelor de mare tonaj
- Permis de conducere categoria C și/sau CE valabil
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și uneori sub presiune
- Abilități excelente de comunicare și orientare către client
- Atitudine pozitivă și angajament pentru respectarea regulilor de siguranță

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță
- Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să faceți parte dintr-o companie care valorează profesionalismul și siguranța, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail hr.transaf@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon: 068833397.

Așteptăm cu nerăbdare să colaborăm cu persoane motivate și talentate care împărtășesc viziunea noastră.

Sediu companiei: mun. Chișinău, sec. Botanica, str. Padurii 4, of. 12
Telefon:
079809888
Persoana de contact:
Anastasia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide