Call Manager

Power Team
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
În legătură cu extinderea producției și lansărea exportului pe piața europeană cautăm Call manager în departamentul nostru de vânzări.
De ce POWER TEAM?
Deoarece la noi te aşteaptă:

salariu motivant: fix+%;
program de lucru: luni-vineri, 8-00-16-00;
program de instruire care te va ajuta în timpul stagiului;
oportunităţi de dezvoltare şi avansare în carieră;
colectiv tânăr şi binevoitor care întotdeaună este gata să te ajute;
şef bun şi înţelegător;
discount până la 50% la tot sortimentul produselor sportive;
oficiu in sectorul Ciocana.

Ce trebuie sa faci:

Apeluri de ieşire către clienţii noi din România (nu vânzări);
Consolidarea relaţiilor cu clienţii existenţi;
Lucrul cu task-uri în sistemul CRM

Ce este important pentru noi:

Vorbire fluentă, clară şi coerentă în limba română (limba rusă colocvial);
Abilităţi bune de comunicare;
Cunoştinţe bune de operare PC: Word, Excel, Internet;

Dacă eşti interesat, trimite CV-ul la adresa: job@powerteam.md, indicând in subiect postul vacant.
Telefon: 060400031 Iulia
Pentru mai multe detalii aplică site-ul nostru: https://copfer.md/ro/
В связи с расширением производства и выходом на европейский рынок (Румыния) мы ищем колл-менеджера.
Чем предстоит заниматься:

поддержание отношений с существующими клиентами;
исходящие звонки новым клиентам, находящимся в Румынии (не продажи);
работа с задачами по клиентам компании в CRM системе;

Что для нас важно:

Грамотная и внятная речь на румынском языке;
Коммуникабельность
Навык работы с публикациями в соц сетях
Уверенный пользователь Excel, Word

Почему POWER TEAM?
Потому что тебя ожидает:

Разработанная программа обучения;
График работы: пн-пт, с 8-00-16-00;
Отличная возможность расти профессионально и набираться опыта;
Доброжелательный молодой коллектив, который всегда готов помочь;
Адекватное руководство;
Мотивирующая система оплаты: ставка + %;
Скидки до 50% на самые известные спортивные бренды
Офис в секторе Чокана

Заинтересованных кандидатов просим выслать резюме на е-mail: job@powerteam.md
060400031 Юлия
Более подробно познакомиться с деятельностью нашей компанией можно на сайтах: www.powerteam.md www.multisport.md www.copfer.md www.sportmagazin.md
E-mail: job@powerteam.md
Тел: 060400031 Юлия
Telefon:
060400031
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide