Bucătar

FIND JOB MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 8000 Până la 9900 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Locație: Chișinău, str. Vadul lui voda 21/2
Suntem în căutarea unui bucătar pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Dacă aveți experiență în arta culinară și sunteți pregătit să vă împărtășiți talentele într-un mediu plin de energie, vă invităm să aplicați pentru acest post.
Responsabilități:

Pregătirea și gătirea diverselor feluri de mâncare conform standardelor noastre de calitate.
Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță alimentară în toate etapele procesului de preparare a mâncărurilor.
Gestionarea stocului de ingrediente și efectuarea comenzilor pentru a menține un flux eficient de lucru.
Colaborarea strânsă cu echipa.

Cerințe:

Experiență anterioară relevată în domeniul culinar.
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat.
Cunoștințe solide despre tehnici de gătit și utilizarea echipamentelor de bucătărie.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a oferi soluții creative la provocările zilnice.
Certificare în igienă alimentară reprezintă un avantaj.

Dacă sunteți pasionat de arta culinară și sunteți gata să vă alăturați unei echipe dedicate să ofere o experiență culinară de excepție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email findjobmd@mail.ru sau apelați la 069669791. E-mail: findjobmd@mail.ru
069669791
Telefon:
069669791
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide