Asistent Marketing

Midnight Works
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 7000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii superioare în marketing. (se poate și în curs de desfășurare)
Cunoștințe în Microsoft Office.
Engleză la nivel B1.
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Capacitatea de a comunica eficient și de a lucra în echipă.
Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la noi tehnologii și platforme.
Atenție la detalii și orientare către rezultate.

Responsabilități:

Gestionarea corespondenței prin E-mail.
Răspuns rapid la cererile primite de la clienți, furnizori și parteneri.
Participarea la video apeluri.
Înregistrarea notelor de ședință și urmărirea acțiunilor stabilite în cadrul apelurilor.
Comunicarea eficientă și colaborarea cu membrii echipei și cu alte departamente.

Beneficii:

Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
Suntem rezidenți IT Park
Curs deplin de limba engleza
Abonament sala de sport
Parcare subterana (50% achitat de companie)
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
Angajare oficială, pachet social inclus
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Activități de Team-building
Colectiv tânăr, amabil și sociabil
Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere
Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Te așteptăm, viitor coleg!
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/
Pentru a face parte din echipa Midnight Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works. E-mail: hr@midnight.works
+373 69 666 650
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide