Agent Imobiliar

Realist Estate Agency
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 20000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Vino în echipa noastră Realist Estate - echipa agenților profesioniști!

Echipa Realist își mărește echipa și oferă :

Program și condiții optime de învățare pentru specialiștii începători.
Traininguri gratuite de instruire pentru candidați, însoțite de lecții practice, precum și o introducere competentă în procesul de muncă.
Ajutor și instruire din partea echipei.
Ai posibilitatea de a folosi baza de clienți a Companiei, precum și de a vinde obiecte exclusive.

Vei avea responsabilitățile:

Prezentarea și promovarea obiectelor imobiliare din portofoliul companiei;
Dezvoltarea propriului portofoliu cu obiecte imobiliare;
Cercetarea și prospectarea concurenței pe piață;
Negocierea condițiilor de colaborare (cu noul client);
Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie;

Vei beneficia de toate serviciile și funcțiile companiei noastre:

Echipă de agenți profesioniști.
Departamentul HR.
Marketing și manageri SMM.
Departament financiar - contabil.

Cele mai favorabile condiții de colaborare!
Dacă vreai să devii specialist în domeniul imobiliar și să oferi oamenilor servicii de calitate.
Trimite CV-ul tău la adresa hr@realist.md sau sună la numărul ️078 888 905!
Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu. E-mail: hr@realist.md
Telefon: 078 888 905
Telefon:
078 888 905
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide