Agent Imobiliar (Vânzări)

Realist Estate Agency
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 20000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ne mărim echipa și te așteptăm în echipa noastră de agenți imobiliari.
Te învâțăm! Te integrăm! Te angajăm!
Responsabilităţi:

Cercetarea si analiza pieţei de profil;
Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
Crearea unui portofoliu cu proprietăți imobiliare;
Interacţiunea directă cu cumpărătorii de imobiliare pentru identificarea celor mai potrivite oferte de vânzare/cumpărare sau închiriere a imobilului;
Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.

Cerinţe:

Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
Comunicare eficientă și asertivă;
Orientare către client şi capacitatea de calificare ale necesităţilor acestuia;
Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj).

Condiții:

Instruire si formare continuă;
Comision motivant în funcţie de rezultate;
Telefon de serviciu și gadgeturi și soft pentru activitate;
Training-uri de specialitate;
Birou modern, comod situat în centrul capitalei;
O echipă tânără, prietenoasă cu obiective clar definite ce permit o dezvoltare dinamică.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@realist.md cu specificarea postului pentru care aplică sau vă invităm să ne contactați direct la numărul de contact: +373 78888905. E-mail: hr@realist.md
Telefon: +373 78888905
Telefon:
+373 78888905
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide