Agent de vinzari

Lesertol-prim SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania mărește echipa, suntem în cautarea unui manager pe vinzari (de produse de uz casnic și detergenți )

RESPONSABILITATI:

Interacțiune cu baza de clienți, consultarea clienților,
Prezentarea produselor, căutarea clienților noi;
Extinderea sortimentului în punctele de vânzări;

CERINȚE:
Automobil propriu.
Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;
Cunoașterea limbilor rusă și română la nivel conversațional;
Abilități excelente de comunicare: politețe, capacitatea de a negocia, de a convinge;
Onestitate, inițiativă, punctualitate, concentrare pe rezultat.

COMPANIA OFERĂ:

Angajare oficială;
Program de lucru: 8:00 - 16:30;
Salariu motivant;
Salariul depinde de mai mulți factori, în medie variază de la 15.000 la 30.000.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să ne contactați 076013232.
Telefon:
076013232
Persoana de contact:
076013232 Andrei
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide