Agent Comercial

HAPPY HR
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui agent comercial dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acesta va fi responsabil pentru vânzarea materialelor de construcție și pentru dezvoltarea relațiilor cu clienții.
Responsabilități Principale:

Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții
Identificarea oportunităților de vânzare prin cercetarea pieței
Prezentarea și vânzarea produselor companiei către clienți potențiali
Negocierea contractelor cu clienții și stabilirea termenilor de plată

Calificări Necesare:

Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar
Cunoștințe solide despre materialele de construcție
Abilități excelente de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra bine în echipă și de a atinge obiectivele de vânzări

Dacă sunteți motivat și aveți abilitățile necesare, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de email indicată. Suntem nerăbdători să aflăm mai multe despre dumneavoastră! E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide