Администратор магазина | Administrator magazin Telemarket

Telemarket.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
În legatură cu largirea rețelei comerciale TELEMARKET anunțăm deschiderea postului vacant pentru funcția Administrator magazin.
Responsabilități:

Plasarea comenzilor de marfă
Organizarea și repartizarea lucrului în sala comercială
Pregătirea magazinului pentru promoții
Soluționarea întrebărilor apărute de la cumpărători
Adaptarea si instruirea noilor angajati

Cerințe:

Studii superioare – economie, comerț, administrare - este un avantaj;
Comunicare fluentă în limba română și rusă;
Experienta in vânzări este obligatorie, într-un post similar - este un avantaj;
Capacitatea de a organiza activitatea echipei și ziua personală de muncă;
Persoană amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.

Garantăm:

Lucru într-o companie bine-cunoscută, stabilă;
Oportunitate de dezvoltare;
Angajare oficială și pachet social deplin;
Salariu motivant (discutat la interviu);
Echipa tânără prietenoasa;
Condiții de munca favorabile;
Reduceri corporative, compensarea costurilor de transport la locul de muncă.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică hr@telemarket.md.
В связи с расширением торговой сети TELEMARKET мы объявляем об открытии вакансии для должности администратора магазина.
Обязанности:

Организация и распределение работы в торговом зале
Подготовка магазина к акциям
Решение вопросов, возникших у покупателей
Адаптация и обучение новых сотрудников

Требования:

Высшее образование-экономика, торговля, управление-это преимущество;
Свободное общение на румынском и русском языках;
Опыт продаж является обязательным, в аналогичной должности это преимущество;
Возможность организовать работу команды и личный рабочий день;
Добрый, энергичный, гибкий.

Мы гарантируем:

Работа в известной, стабильной компании;
Возможность развития;
Официальное трудоустройство и полный социальный пакет;
Мотивирующая зарплата (обсуждается на собеседовании);
Дружная молодая команда;
Благоприятные условия труда;
Корпоративные скидки, компенсация транспортных расходов на рабочем месте.

Пожалуйста, отправьте свое резюме с указанием желаемой вакансии по электронному адресу hr@telemarket.md. E-mail:
hr@telemarket.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide