Administrator magazin

Flormar
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem o companie de succes specializată în vânzarea produselor cosmetice de înaltă calitate. Cu o gamă diversă de produse, ne concentrăm asupra inovației și calității pentru a satisface nevoile clienților noștri.
Responsabilități:

Coordonarea și supravegherea operațiunilor zilnice ale magazinului de produse cosmetice.
Gestionarea stocurilor, plasarea comenzilor și menținerea unui inventar precis.
Implementarea și menținerea standardelor de prezentare a produselor conform imaginii de marcă.
Colaborarea strânsă cu departamentul de marketing pentru promovarea produselor și organizarea de evenimente speciale.

Cerințe:

Experiență anterioară în gestionarea unui magazin de produse cosmetice sau domeniu similar.
Cunoștințe solide despre produsele cosmetice și tendințele din industrie.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Experiență în gestionarea stocurilor și a sistemelor informatice de magazin.
Atitudine proactivă și pasiune pentru industria cosmetică.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri legate de performanță.
Oportunități de avansare în cadrul companiei.
Acces la produse cosmetice exclusive și promoții speciale.
Regim de lucru: Luni-Vineri, de la 9-00 pană la 18-00.
Angajare oficială.

Așteptăm să te alături echipei noastre și să aplici CV-ul la adresa hr@medix.md sau pentru mai multe detalii sună la nr. 079308080. Telefon: 079308080
E-mail: hr@medix.md
Telefon:
079308080
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide