Administrator Horeca

Avante
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Echipa noastră are nevoie de un administrator pentru a gestiona proiectele horeca ale companiei (Atypic, Meating Point, Daily Dose).
Atribuțiile funcționale de bază:

Planifică, organizează și supraveghează activitatea restaurantelor;
Organizează rațional munca personalului din restaurante;
Asigură evidența documentară a proceselor;
Verifică disponibilitatea resurselor necesare și efectuează cereri către managerul de aprovizionare;
Monitorizează respectarea regulilor de igienă și cerințele sanitare;
Controlează calitatea deservirii clienților;
Contribuie la profitabilitatea restaurantului și optimizarea costurilor;
Promovează imaginea pozitivă a restaurantului;
Efectuează audituri lunare;

Pentru realizarea cu succes a atribuțiilor este necesar:

Să ai cunoștințe despre management în domeniul HoReCa și business administrare;
Să poți realiza tranzacții cu numerar;
Să poți duce evidența și auditul materialelor;
Să înțelegi și să aplici principiile și metodele de gestionare a stocurilor;
Să cunoști și să aplici tehnicilor de vânzare;
Să poți planifica și monitoriza munca personalului din subordine;
Să cunoști și să aplici reguli de protocol și etichetă.

Pentru noi este important:

Experiență într-o poziție managerială într-un restaurant;
Cel puțin 5 ani experiență în muncă;
Abilități excelente de comunicare;
Vorbirea fluentă în limba română și rusă;
Capacitatea de a stabili priorități și obiective.

Oferim:

Muncă stabilă într-o echipă tânără și prietenoasă;
Oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
Instruire profesională;
Condiții de lucru confortabile;
Dezvoltarea dinamică a companiei.

Dacă descrierea funcției se potrivește cu competențele tale,
trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: sorin.avante@gmail.com.
E-mail: sorin.avante@gmail.com
Web: https://www.avante.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide