Administrator de filială - Cahul

Alex S&E
Oraș: Cahul
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe ale funcției:

Experiență în domeniul vânzărilor în funcție administrativă, constituie un avantaj;
Experiență în vanzări, cunostințe în domeniul echipamentelor de casă și control, reprezinta un avantaj.

Responsabilități ale funcției:

Vânzări active (atât la fața locului, cât și în teritriu)
Gestionarea activitatilor de publicitate locală
Soluționarea întrebărilor administrative și comerciale în incinta filialei
Ducerea evidenței și obținerea de rezultate în domeniu

Conditii de lucru:

angajare oficială
salariu motivant (salariu + dobanda)

CV cu nota: ”administrator de filială”, vă rugăm să-l expediați pe adresa de e-mail. CV: oksana@alex-se.com
(022) 24-45-72
www.alex-se.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide