Account manager

Melitax Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm un profesionist talentat și dedicat să se alăture echipei noastre în calitate de Account Manager. Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și pasionată de dezvoltarea relațiilor de afaceri, te încurajăm să aplici pentru acest post.
Responsabilități:

Gestionarea portofoliului de clienți existenți și dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu aceștia.
Identificarea și atragerea de noi clienți și oportunități de afaceri.
Înțelegerea nevoilor și cerințelor clienților și oferirea de soluții personalizate pentru a satisface aceste nevoi.
Lucrul în strânsă colaborare cu echipa de vânzări și alte departamente interne pentru a asigura satisfacția clienților și îndeplinirea obiectivelor companiei.
Preluarea și gestionarea cererilor și reclamațiilor clienților, asigurându-ne că acestea sunt rezolvate în mod eficient.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil într-un rol de Account Manager sau poziție similară.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientat către rezultate și capabil să lucrezi cu obiective clare.
Persoană organizată, capabilă să gestioneze mai multe sarcini în același timp.
Abilități bune de operare a calculatorului și cunoștințe de bază în utilizarea aplicațiilor de birou.

Ofertă:

Un mediu de lucru dinamic și provocator, într-o companie orientată spre succes.
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul organizației.
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
Traininguri și cursuri de specializare pentru îmbunătățirea abilităților profesionale.

Cum să aplici: Dacă crezi că ești persoana potrivită pentru această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email hr@melitax.md.

Te vom contacta în cel mai scurt timp pentru a programa o întâlnire. E-mail: hr@melitax.md
Telefon: 078888632
Site: www.melitax.md
Telefon:
078888632
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide