Specialist Logistică Materiale la FluxMester

FluxMeșter angajează:

Salut! Suntem FluxMester, o companie dedicată producției de ferestre din PVC și aluminiu, și suntem în căutarea unui specialist în logistică materiale pentru a se alătura echipei noastre dinamică și inovatoare. Dacă ești pasionat de logistică și ești pregătit să faci parte dintr-o echipă care livrează calitate și excelență în fiecare produs, te invităm să aplici pentru acest post!

Responsabilități:

  • Gestionarea eficientă a fluxului de materiale și a stocurilor din depozitul nostru.
  • Planificarea și coordonarea livrărilor de materiale.
  • Monitorizarea și actualizarea în mod constant a stocurilor pentru a asigura disponibilitatea continuă a materialelor.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele de producție și achiziții pentru a asigura o comunicare fluidă și o operare eficientă.
  • Implementarea și menținerea standardelor de siguranță și securitate în depozit.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul logistică sau aprovizionare este preferabilă.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față la cerințe multiple.
  • Atitudine proactivă și orientată către soluții.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor software relevante pentru logistică și inventar.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie cu renume în industrie, care promovează inovația și excelența.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ, cu o echipă prietenoasă și dedicată.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă ești gata să îți aduci contribuția la succesul unei companii de top în industria producției de ferestre, te încurajăm să aplici pentru acest post. Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa noastră de email: fluxmester@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre cum te poți alătura echipei noastre FluxMester!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть