Mecanic Auto (50% din comandă)

Autoservice angajează:
Autoshina – это современный магазин и автосервис в Кишинёве, оснащённый специализированными инструментами и диагностической аппаратурой последнего поколения. Здесь работает профессиональная команда с серьёзной компетенцией в автомобильной сфере.

Oraș: Chișinău.

Studii: oricare.

Program de lucru: Ln-Vn 9:00 -18:00.

Beneficii:

  • Compensarea a 50% din costul abonamentului la sală;
  • Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
  • Salariu plătit săptămînal;
  • Adresa: str. Calea Basarabiei 44 (spre sediu te deplasezi cu transportul de serviciu, care te ridica (vine) direct la statie dimineata si seara).

RESPONSABILITĂȚI:

  • Diagnostica si reparatie auto la nivel profesional.

Cerințe:

  • Experienta de la 1 an

Тел.: +373 62189136

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо