SMM

Darwin
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Vrei să vii la serviciu pentru a sta pe conturile de social media?

Cum știi dacă te căutăm pe tine:

Ești un–Power User în rețelele de socializare.
Știi cum să atragi fanii în comunitatea Darwin din mediul online.
Ai o bună cunoaștere a gramaticii și vorbești coerent atât în limba română, cât și rusă.
Ești pregătit pentru noi provocări?
Dai dovadă de inițiativă și de implicare maximă în proiecte.

Care vor fi responsabilitățile tale ca Social Manager?

Vei administra conturile de social media.
Vei crea conținut pentru postările zilnice pe Instagram/Facebook/TikTok.
Vei răspunde la mesajele și comentariile de pe rețelele de socializare.
Vei colabora cu streameri, influenceri, youtuberi, etc.
Vei realiza rapoartele lunare pentru campaniile desfășurate.

Beneficii:

Salariu motivant.
Activitate într-o echipă tânără și dinamică.
Posibilitate de creștere profesională.
Proiecte mai mult decât interesante.
Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă.

Expediază-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@darwin.md.
De ce Darwin?: https://darwin.md/talente E-mail:
hr@darwin.md
068800904
Телефон:
068800904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть