Manager vânzări

Mobifresh SF SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 13000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un manager de vânzări cu experiență în domeniul cleaning-ului. Dacă ești pasionat de vânzări și vrei să te alături unei echipe dinamice într-o industrie în plină dezvoltare, aplică acum!

Responsabilități:
- Coordonarea și motivarea echipei de vânzări.
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare.
- Identificarea și explorarea de noi oportunități de afaceri.

Cerințe:
- Experiență în vânzări, preferabil în domeniul cleaning-ului.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Experiență în conducerea unei echipe de vânzări este un plus.

Celor înteresați, rog să expediați CV-ul cu titlul ”Agent de vanzari” la adresa de e-mail: d.focsha@gmail.com
Telefon: 069280645
E-mail: d.focsha@gmail.com
Телефон:
069280645
Контактное лицо:
Dumitru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть