Administrator magazin

Local
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
În legatură cu largirea rețelei comerciale Local anunțăm deschiderea postului vacant pentru funcția Administrator magazin.
Posturile deschise pe locații: Chisinau, Durlești, Nisporeni, Cricova, Fălești, Stefan Voda, Edineț, Orhei, Hîncești, Drochia, Glodeni.
Responsabilități de bază:

Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
Organizarea și repartizarea lucrului în sala comercială;
Monitorizarea și aplicarea în vînzare a promoțiilor;
Efecturarea procesului de incasare in magazin;
Soluționarea întrebărilor parvenite de la cumpărători.

Cerințe:

Studii superioare – economie, comerț, administrare;
Experiența în vânzări, într-un post similar sau cu tangență de comerț este obligatorie;
Comunicare fluentă în limba română și rusă;
Capacitatea de a organiza activitatea echipei și ziua personală de muncă;
Persoană amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.

Garantăm:

Angajare oficială și pachet social deplin;
Salariul achitat în termen, parte fixa si bonus pentru rezultate lunare;
Perspectiva de creștere în carieră în postul de Manager magazin;
Premii pentru angajarea „prietenilor” în companie;
Grafic de muncă în ture 2 zile lucrătoare (8-22) / 2 zilelibere;
Posibilitatea de a lucra într-o echipă tînără și activă.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică recruting@imensitate.md.
E-mail: recruting@imensitate.md
Telefon: 069998469
Телефон:
069998469
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть